Nasza dla Was – pierwsza w Polsce książka na temat SUPERWIZJI W COACHINGU

[ Kasia i Ania ] -

5-09-2016

Co w niej znajdziecie?

 

Przede wszystkim mnóstwo wiedzy na temat superwizji. Książka jest rozmową Mistrza i Ucznia, napisana w luźnej – przystępnej dla każdego – doświadczonego jak i początkującego coacha, superwizora formie. Podzielona na trzy rozdziały od początku poprowadzi przez świat superwizji, mocno podkreślając jej znaczenie, wagę i istotę w rozwoju każdego coacha.

W pierwszym rozdziale skupiamy się na teorii – pokazujemy to, co najważniejsze. Wyjaśniamy czym jest superwizja, jakie są jej rodzaje i cele, czym różni się od innych form wsparcia. Drugi rozdział to ogrom naszych doświadczeń z superwizją. Dowiesz się jak wygląda superwizja, jak się pracuje superwizyjnie, jakie są modele pracy, narzędzia ale też kwestie związane z superwizją w organizacji. Wszystko to oparte na naszych doświadczeniach, poparte teorią. Ostatni, trzeci rozdział to podsumowanie i refleksja – trochę wniosków, podpowiedzi (chociażby dotyczących wyboru dla siebie superwizora), ale też zachęty do tego by tak na serio, tak rzetelnie zadbać o siebie i zacząć poddawać się superwizji.

 

Co sprawia, że warto się z naszą książką zapoznać?

 

Przede wszystkim fakt, iż jest ona pozycją kompleksową na temat superwizji i jak do tej pory jedyną. Poza tym poza wartością merytoryczną pokazuje piękną relację, relację opartą na zaufaniu, partnerstwie, szacunku… Relację, która jest w stanie iść za rękę i spełniać marzenia, zdobywać najwyższe góry, relację która inspiruje i motywuje do działania…

 

Co jeszcze ważnego?

 

Książkę patronatem merytorycznym objęły największe organizacje coachingowe: ICF, EMCC, IC. Otrzymała ona mnóstwo, niezwykle dla nas cennych rekomendacji, słów uznania od osób które są dla nas ważne, które od lat zajmują się coachingiem, które sprawiają że mamy apetyt na więcej…

 

Potrzebujesz jeszcze zachęty?

 

Specjalnie dla Ciebie zrobimy w książce wpis, jeśli wpadniesz do nas na superwizję serdecznie uściśniemy Ci dłoń, a jeśli sobie zażyczysz wyślemy książkę z dedykacją pocztą. 

 

UśmiechUśmiechUśmiech