Kilka słów od świeżo akredytowanego superwizora

[ Ania Chraniuk ] -

5-02-2017

Uzyskanie akredytacji, a właściwie już etap końcowy przed złożeniem dokumentów, był dla mnie niezwykle intensywnym czas, pełnym doświadczania, nauki i pokonywania własnych barier, ograniczeń – a tych było naprawdę sporo. Mimo wszystko, udało się! I myślę sobie, że  z jednej strony dlatego, że jak stawiam sobie cel to konsekwentnie do niego dążę, a z drugiej (i w tym przypadku ta powinna być pierwsza) – ponieważ miałam wokół siebie ogromne wsparcie innych, którzy mocno wierzyli we mnie i dopingowali w zdobyciu akredytacji. Moja wdzięczność nie ma tutaj żadnych granic…

 

Mając akredytację, wiem że teraz czeka mnie dalsza praca, stawianie kolejnych – naturalnych kroków na tej ścieżce, nie tylko kolejne doszkalanie się, ogromna uważność, ale też współpraca – wymiana doświadczeń, dzielenie się tym co wiem, co znam z innymi… Plany są, apetyt na więcej jest… I mam ogromną nadzieję, że wszystko co wspólnie z Kasią dla Was szykujemy będzie miało niedługo swój finał.

 

A dziś raz jeszcze zapraszam Ciebie na nasz KURS na SUPERWIZORA COACHINGU – Ty też możesz pracować jako superwizor – pokażemy Ci jak, damy narzędzia, podzielimy swoją wiedzą i doświadczeniem !!!

 

Nie może Cię zabraknąć !!!

Widzimy się już 4-5 kwietnia 2017r. w Warszawie 

Uśmiech